Swimathon

A “Swimathon Pécs 2021.” a Pécsi Közösségi Alapítvány követes adománygyűjtő rendezvénye, mely immár második alkalommal kerül megrendezésre városunkban. 8 szervezet. 8 nemes ügy. Ügyenként jópár támogató barát… … akik vállalják, hogy 4 héten át kampányolnak, majd 2021. október 16-án a Hullámfürdőben vízbe csobbannak, hogy úszva teljesítsék a vállalt távokat.
Swimathon

A Pécsi Down Alapítvány az idei Swimathon adománygyűjtő kampányában 15 Down-szindrómás, vagy más veleszületett rendellenességgel élő gyermek egy éven át tartó beszédfejlesztését tűzte ki célul. Ebben kérjük a segítségeteket, támogassátok Alapítványunkat!

12 követünk is ebben lesz segítségünkre az elkövetkezendő 1 hónapban.

Felajánlások közvetlenük a Pécsi Közösségi Alapítvány honlapján is érkezhetnek bármely követünk neve alatt: https://pecsikozossegialapitvany.hu/adomany/pecsi-down-alapitvany/

Aki szívesen támogatná ügyünket, utalással is megteheti azt, a közlemény rovatba mindenképp tüntessétek fel kérlek, hogy Pécsi Down Alapítvány:

Utalási adatok: Pécsi Közösségi Alapítvány

Számlaszám: 11731001-23113859

HU69117310012311385900000000

OTPVHUHB

Minden támogatást, megosztást és bíztatást köszönünk!

Videó: Bányai Gábor

Videó megtekintése