Swimathon 2021

Alapítványunk örömmel fogadta, hogy 2021 őszén indulhatott a Pécsi Közösségi Alapítvány által szervezett SWIMATHON adománygyűjtő akción.
Swimathon 2021

A program keretein belül 10 pécsi közismert személy állt ki mellettünk, hogy vállalásukkal egy jó ügy támogatására ösztönözze nemcsak a pécsieket, hanem mindazokat, akik szívesen járulnak hozzá a Down-szindrómások fejlesztéséhez. Az Alapítványunk azt tűzte ki célul, hogy 15 Down-szindrómás, vagy más veleszületett rendellenességgel élő gyermek beszédfejlesztését támogassa. Az akción 1 166 064 Ft támogatást sikerült összegyűjtenünk, mely nagyban hozzásegíti alapítványunkat vállalt céljai megvalósításában. A program zárórendezvénye október 14-én zajlott a Hullámfürdőben, ahol egy közös úszással és a vállalások teljesítésével ünnepeltük meg a  másfél hónapon keresztül tartó sikeres kampányt.